Ik wil je inspiratie meegeven met deze gratis masterclass over mindset, een betere balans in je leven, omgaan met emoties én succesvol ondernemerschap.
Michael Pilarczyk tijdens Maximum Potential Live
Inschrijven Live show gesloten
Door je aan te melden ga je akkoord met onze algemene voorwaarden en privacy policy en ontvang je een aantal emails met inspiratie.
Deelnemers Live Events
Deze Live Masterclass
Reviews
Dagelijks ontvang ik vele tientallen berichten met vragen die te maken hebben met ondernemerschap. Maar vooral ook hoe je meer balans kunt houden tussen je business en je privéleven. Succesvolle ondernemers hebben vaak vragen over persoonlijke issues, welke keuzes moet je maken, of hoe je omgaat met tegenslagen in deze tijd? Starters hebben uiteenlopende vragen over hoe en waar te beginnen, waar moet je op letten? En dan zijn er vragen over bedrijfsovernames, investeerders en het verkopen van je bedrijf.
“Wat is het beste advies dat je mij kunt geven?” Is dan meestal de vraag. In deze Live Masterclass ga ik antwoorden geven, op basis van mijn 30 jaar ervaring, maar ik zal je ook vertellen wat de belangrijkste adviezen waren van mijn zakelijk mentoren en hoe ik tegenslagen heb overwonnen.
Deze masterclass gaat dus over jou. Hoe jij een betere ondernemer kan worden en ook hoe je meer rust en plezier in je persoonlijke leven kan bereiken. Het begint allemaal met jou.
Ondernemer & Personal Performance Coach
“Ik deel ervaringen die ik leerde in mijn 30 jaar als ondernemer. Als dj stond ik aan de wieg van Radio 538. Ik wist met een schuld van 2 miljoen binnen twee jaar een bedrijf op te bouwen met een omzet van 20 miljoen. Ik richtte meerdere bedrijven op, kocht en verkocht ondernemingen en kreeg op mijn 37ste een notering in de Quote 100 Junior. Na een sabbatical van 4 jaar op mijn zeiljacht richtte ik de uitgeverij Invictus Publishing op en publiceerde mijn eigen boeken (350.000 verkocht). Samen met Cindy Koeman ben ik oprichter van Mastermind Academy en van de succesvolle app Meditation Moments (600.000 gebruikers). Ons motto: join the movement for a healthy, wealthy, happy life.”
Michael Pilarczyk en High Performance Business Coach Dan Peña
Michael Pilarczyk en Radio 2 DJ Ruud de Wild
“Twee indrukwekkende dagen en wat een geweldige ervaring!
De meest inspirerende dagen die ik op geen enkel event of opleiding heb meegemaakt. Wat een passie, levenservaring en presentatie van Michael!”
Meld je dan nu aan voor deze gratis masterclass op zondagavond 26 september 20.15 uur.
INSCHRIJVING LIVE SHOW GESLOTEN
Door je aan te melden ga je akkoord met onze algemene voorwaarden en privacy policy en ontvang je een aantal emails met inspiratie.